Aptarnavimas varžybų metu

Įmonė ,,MASAŽO CENTRAS” dirba su sportininkais, sporto komandomis ir klubais. Padeda pasiruošti varžyboms ir prižiūri varžybų metu. Mūsų specialistai dirba su Lietuvos ir užsienio sportininkais.

Varžybos, su MASAŽO CENTRO priežiūra, tampa saugesnės ir tai teigiamai veikia į sportininkus, jos rezultatus ir varžybų lygį.

 

R

Dalyvaujančius varžybose sportininkus stebi MASAŽO CENTRO darbuotojai.

R

Varžybų metu paslaugas teikia medicinos daktaras, masažo terapeutai, fizioterapeutai, masažuotojai.

R

Varžybų metu sportininkai gauna nemokamas konsultacijas. Pagal pageidavimą yra atliekamas masažas ir teipavimas mūsų surinktuose kabinetuose.

R

Sportininkams, kurie patyrė traumą teikiame pirmąją pagalbą. Patyrusiems sunkią traumą taip pat suteikiame galimybę kuo greičiau patekti į ligoninę (greitosios pagalbos iškvietimas, greitosios mašinos budėjimas arba vežimas su MASAŽO CENTRO transporto priemone).

R

Visus sportininkus konsultuojame dėl tolimesnio dalyvavimo varžybose ir kokius veiksmus atlikti mažinant skausmą ir po trauminio periodo (LT, EN ir RUS kalbomis).

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę Masažo Terapeutui į „Facebook

"Masažo Centras man padejo ne tik atsistatyti po treniruočiu, bet ir lengviau dirbti treniruotes metu. Didele dali savo sporto karjeros neeidavau i jokius masažus ir i traumas numodavau ranka, o kai atsirado Masažo Centras ir toks žmogus, kuris taip geranoriškai padejo atsistatyti po treniruočiu ir padejo gydyti traumas sporto rezultatai ir sveikata iškarto pagerejo!"

Elisabeth Rositsan
Toronto, Kanada

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.