Hidromasažas

Hidromasažas (povandeninis masažas) puikiai atpalaiduoja ne tik kūną, bet ir žmogaus psichiką. Dėl aktyvesnio deguonies įsisavinimo, odos ląstelės atsinaujina greičiau, ji tampa elastingesnė, stangresnė.

Be abejo, hidromasažas rekomenduojamas patyrus traumas, kenčiant nuo sąnarių ar raumenų uždegimų, nes vandens srovės padeda greičiau atsinaujinti ląstelėms, todėl taip greičiau skatinamas gyjimas. Povandeninis masažas rekomenduojamas tiems, kuriuos kankina kojų tinimas dėl limfotakos ir kraujotakos sutrikimų. Kartu su ritmiškais judesiais po vandeniu per trumpą laiką pasiekiamas atsistatymas ir kojų lengvumas.

Hidromasažas atliekamas specialioje vonioje, pripildytoje vandens su vandens čiurkšle nuo 1- 4 atmosferos slėgio. Procedūros veikimas vyksta per temperatūrinį ir mechaninį dirginimą. Procedūra iššaukia odos hiperemiją, sustiprina medžiagų apykaitą, gerėja kraujo ir limfos apytaka,  audinių mityba, poodiniame sluoksnyje išskaidomas riebalų perteklius, pagerėja galvos smegenų kraujotaka, stiprinama nervų sistema.


 

"Rekomenduoju, kam reikia tikro masažo, o ne paglostymo. Tikras savo srities specialistas, puikiai diagnozuoja problemines vietas ir sistemingai atstato kūną. Ne kartą gelbėjo seminaro metu, skubos tvarka uždeda teipą, palengvina skausmą, ir tu vėl gali treniruotis pilna jėga!"

Vilen Arutiunian
Vilnius, Lietuva

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.