Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonojo spinduliavimo nauda jau seniai žinoma ir įrodyta daugybe klinikinių tyrimų. Infraraudonųjų spindulių kabinos sėkmingai naudojamos gydymo įstaigose, sanatorijose, fitneso centruose, grožio salonuose.

Kuo skiriasi įprastos pirties ir infraraudonųjų spindulių kabinos veikimo principas?

Esmė ta, kad įprastinėse pirtyse pirmiausiai įkaista oras, paskui kaitinantis kūną, o infraraudonųjų spindulių saunoje iškart yra kaitinamas kūnas, o ne oras. Jam sušildyti sunaudojama ne daugiau kaip 20 proc. išskiriamos šilumos (įprastinėse pirtyse – 80 proc.) Taigi prakaituojama malonioje 40-50 C temperatūroje.

 

 

 

Koks šių spindulių gydomasis poveikis?

 

R

kraujyje sumažėja cholesterolio kiekis,

R

stiprėja kraujagyslių sienelės, todėl mažėja rizika susirgti širdies ir kraujagysliu ligomis

R

stiprėja imuninė sistema, didėja organizmo atsparumas

R

gausus prakaitavimas palengvina inkstų veiklą

R

mažina įvairius peršalimo simptomus, naikina virusus bei slopina patogeninių bakterijų vystimą

R

malšina sąnarių skausmus, lengvina menstruacijų skausmus

R

gerėjant kraujotakai, audinių aprūpinimu deguonimi ir maisto medžiagomis, greičiau gyja žaizdos, sumušimai, lūžiai, greitėja kraujosruvų rezorbcija

R

maloni šiluma ramina nervų sistemą, gerina miegą, mažina stresą

R

kai kurie medikai teigia, kad infrarauonieji spinduliai slopina vėžio ląstelių augimą

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę tiesiai  MasažoTerapeutui į „Facebook“

Detoksikacinis poveikis

Išsiskiriančiame prakaite yra apie 80 proc. vandens ir apie 20 proc. riebalų, toksinų, šlakų. (Pastarųjų įprastinėje pirtyje pasišalina tik 5 proc., be to, kenčiant daug didesnį karštį.)

"Pas Masažo Centro vadovą, masažo terapeutą Dmitrijų lankomės virš dviejų metų. Tik patys geriausi atsiliepimai. Visuomet tikslus problemos diagnozavimas, veiksminga pagalba, priežiūra po traumų ir jų prevencija taikant reikalingus fizioterapinius metodus. Turiu intensyviai sportuojantį sūnų ir susiduriu su informacijos trūkumu, kaip prižiūrėti jaunus sportininkus, iki 14 metų, tačiau Dmitrijus, kaip tik ir yra tas žmogus, kuris puikiai išmano ne tik fiziologinius, anatominius niuansus, bet ir turi daug darbo patirties su įvairaus amžiaus profesionaliais sportininkais (sportiniai šokiai, meninė /sportinė gimnastika ir kt.) Ypač tai aktualu jaunųjų sportininkų tėvams, nes visuomet yra tikslūs patarimai, kaip reikia tinkamai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Įvykus traumai, reikalingos pagalbos sulaukiame, net ir po darbo valandų."

Rima Katauskiene
Vilnius, Lietuva

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.