Kinezioteipavimas

– tai reabilitacinė gydomoji procedūra, atliekama naudojant kinezioteipus (lipnias elastines juostas).

Teipas prisitaiko prie žmogaus kūno ir jį prilaiko.

Kineziologinio teipavimo metodo pradininkas, japonų chiropraktikos specialistas daktaras Kenzo Kase .Pagrindinis metodo tikslas spartinti organizmo gijimo procesus, naudojant specialias medžiagas ir taikant šią aplikavimo techniką. Metodas sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos elastinėmis savybėmis. Teipas prisitaiko prie žmogaus kūno ir jį prilaiko. Kinezioteipavimas buvo pristatytas pasauliui 1988 m. per Olimpines Žaidynes Seule, kai japonų tinklinio komanda naudojo kineziologinio teipavimo elastinius pleistrus. Kinezioteipavimas 2004 m. atkeliavo į Angliją bei pasklido visoje Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Nuo to laiko buvo pradėta plačiai naudoti ne tik sporte, bet ir gydymo tikslais.

 

Kinezioteipai yra įvairių spalvų: kūno spalvos, juodos, mėlynos, raudonos, žalios, geltonos. Pagaminti iš 100 % medvilnės. Teipą klijai dengia bangelėmis. Dėka to kinezioteipai nedirgina odos, ji gali laisvai kvėpuoti, pasisavinti vandenį. Teipas atsparus vandeniui, galima praustis duše, ant kūno išsilaiko nuo 1 iki 5 dienų. Tai yra efektyvus ir veiksmingas gydymo metodas, kuris užtikrina gydymą 24 valandas per parą.

R

gerina organizmo gijimo funkcijas

R

mažina skausmą

R

mažina patinimus ir hematomas (mėlynes)

R

palengvina judesius, jų nevaržydamas

R

gerina raumenų funkcionalumą: mažina raumenų įtampą ir stiprina nusilpusius raumenis

R

gerina kraujo ir limfos apykaitą užklijuotame plote ir aplink jį

R

stabilizuoja sąnarius

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę Masažo Terapeutui į „Facebook

Kinezioteipavimas veikia per jutiminę sistemą, suaktyvina savaiminio gijimo mechanizmus. Gydymo tikslas neriboti judesių, bet leisti fiziologiškai judėti sąnariams ir raumenims, taip suaktyvinant kontrolę ir gijimą.

Taikoma nugaros skausmams, laikysenai koreguoti,  pažeidimams, epikondilitui, raumenų įtampai, riešo kanalo sindromui, paralyžuotų raumenų aktyvinimui, ir kt. Taip pat galios, pajėgumo didinimui, atsistatymui, patempimams, hematomoms ir kt.

"Džiaugiuosi, kad atradau Masažo Centrą. Masažuotojo Dmitrijaus atliekamas sportinis masažas padeda greičiau atsistatyti po sunkių fizinių krūvių ir tokiu būdu išvengti daugumos sportinių traumų bei padaro pasiruošimą varžyboms efektyvesniu. Dmitrijus nuolat stengiasi įsigilinti į problemą, išsiaiškinti traumos atsiradimo priežastį ir individualiai parenka geriausiai tinkančius gydymo ir atsistatymo būdus. Ačiū Dmitrijui ir visai Masažo Centro komandai už rūpestingumą ir pagalbą!"

Marija Gardiuk.   Vilnius, Lietuva.

Marija Gardiuk. Вильнюс. Литва.

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.