Klasikinis masažas

 – tai bazinis masažas, kuriame yra naudojama ne viena tehnika ir judesiai. 

 

Šiame masaže yra naudojamos vis skirtingos glostymo ir paglostymo rūšys kaip Segmentiniame masaže, trynimai ir maigymai, naudojamas spaudimas alkūnėmis ir kumščiais, kaip Tailandietiškame masaže,  pirštų spaudimai,  kaip japoniškame masaže, mobilizacija, kaip manualinėje terapijoje.

Klasikinis masažas –  tai pagrindas, nes būtent nuo jo masažuotojai pradeda mokytis , kaip reikia atlikti masažą. Šitas masažas geras tuo, kadangi yra universali priemonė bendram  kūno stiprinimui ir atpalaidavimui. Jame nėra konkrečios krypties,pagal kurią būtų dirbama su tam tikromis žmogaus sistemomis.

Masažas vaikams

Masažas padeda sumažinti hiperaktyvumą. Moksleiviams po masažo pagerėja susikaupimas besimokant, atmintis, jie daro mažiau klaidų. Masažas vaikiškame amžiuje padeda susiformuoti taisyklingai laikysenai.

R

stiprina imunitetą;

R

sustiprina laikyseną, formuoja taisyklingą stuburo tvirtėjimo procesą;

R

stiprina raumenis, jų elastingumą;

R

suteikia vaikui energijos,

R

lavina mąstymą, atmintį;

R

nuima nervinę įtampą dėl didelio mokslų krūvio;

R

dažnai sergant kvėpavimo takų ligomis profilaktikai;

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę Masažo Terapeutui į „Facebook“

"Profesionalus, kokybiškas masažas. Mano vaikas gauna didelę naudą savo sveikatai. Dmitrijus gerai atlieka savo darbą. Bendraujantis, lengvas žmogus, visada papasakoja ir paaiškina, ką ir kaip geriau padaryti. Stengiasi atvažiuoti iš karto, kai kviečia. REKOMENDUOJU!"

Olga Reynsonene
Vilnius, Lietuva

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.