Manualinė terapija

 – tai metodas, kuris su rankų pagalba atkuria taisyklingą visos apimties sąnario ar slankstelio biomechaniką (fiziologinę padėtį) ir grąžina judesių laisvumą.

Manualinė terapija taikoma ne tik esant atramos-judamojo aparato ligoms (ydinga laikysena, skoliozė, osteochondrozė, sąnarių kontraktūros, raumenų sutrumpėjimai, asimetrija, spazmai, kt.), periferinės nervų sistemos ligoms (radikulopatija, nervų pažeidimai), lėtiniams skausmams (kaklo, galvos, krūtinės, juosmens, sąnarių, raumenų, kt.), bet ir  profilaktiškai sveikatinimo tikslu.

 

Manualinės terapijos metodas yra paremtas anatomijos, fiziologijos ir biomechanikos principais. Procedūros pradžioje pacientas ištiriamas, nustatoma jo raumenų-skeleto sistemos asimetrija, pažeisto sąnario judesio amplitudės sumažėjimas ir raumens skausminis židinys, įvertinama funkcinė būklė. Remdamasis gautais rezultatais manualinės terapijos  specialistas atlieka specifinius testus, skirtus konkrečiai (dubens, rankos, kojos, slankstelių kaukolės kaulų) disfunkcijai ir jos lokalizacijai įvertinti.

"Puikus masažistas, turintis didžiausią patirtį Lietuvos meninės gimnastikos sporto šakoje. Padeda greit atsigaut po patirtų traumų. Nuolat dalyvauja varžybose, suteikdamas skubią pagalbą sportininkems. Taip pat skiria ypatingą dėmesį savo klientams."

Neringa Masionytė
Vilnius, Lietuva

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.