Terminė vonia su jūros druska

Vonia su jūros druska sušildo kūną, o veikiant šilumai ir vandens spaudimui stiprinama imuninė sistema, normalizuojasi hormonų pusiausvyra, spartėja virškinimas ir kraujotaka (kitaip tariant, vonios padeda kovoti su nereikalingais kilogramais), mažinama raumenų įtampa ir skausmas.

Vonelės pėdoms  su jūros druska  ypač rekomenduojama sportininkams, kurie turi daug raumenų įtempimų dėl savo specifinio sporto rūšies pvz: baletas, dailusis čiuožimas, šokiai, gimnastika.

 

Terminės vonios naudingos tuo, kad : 

 

R

mažina nuovargį, teigiamai veikia visą organizmą.

R

pašalina venų ir limfagyslių spazmus, raumenų itampą ir skausmingus pojučius.

R

spartina virškinimą ir kraujotaką

R

padeda palengvinti galvos skausmus ir migreną

R

normalizoja hormonų pusiausvyra

R

padeda įveikti peršalimą ir neuralgiją

R

sulėtina senėjimo procesus

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę Masažo Terapeutui į „Facebook

Gydomąsias druskos savybes pripažįsta ir tradicinė medicina. Druska – natūralus antiseptikas. Ji slopina uždegimą, sukelia patogeninių mikrobų ir virusų žūtį, naikina bakterijas, dezinfekuoja odą. Vonelė  su druska padeda atsikratyti įtampos, šalina nuovargį ir atpalaiduoja.

Jūros druskoje yra apie 50-68 teigiamai sveikatą veikiančių mikroelementų, o paprasta druska turi tik 2, todėl jūros druska laikoma geriausia mūsų sveikatai. Vonelės su jūros druska gelbsti nuo gausaus prakaitavimo.

MASAŽO CENTRE  atliekamos tėrmines vonios proceduros su jūros druska:

jūros druska su jodu ir bromu: malšina sąnarių skausmus, slopina uždegimo procesus, sumažina nervinį stresą, pagerina savijautą ir pakelia nuotaiką.

jūros druska su magnezija: ramina ir atpalaiduoja po didelių fizinių ir emocinių krūvių. Mažina nuovargį, sustiprina odos mikrocirkuliaciją ir atpalaiduoja kūno raumenis.

jūros druska su levandų ekstraktu:  turi antiseptinį ir regeneruojantį poveikį. Aromatas įveikia nuovargį ir atpalaiduoja.

 

 

"Masažo Centras man padejo ne tik atsistatyti po treniruočiu, bet ir lengviau dirbti treniruotes metu. Didele dali savo sporto karjeros neeidavau i jokius masažus ir i traumas numodavau ranka, o kai atsirado Masažo Centras ir toks žmogus, kuris taip geranoriškai padejo atsistatyti po treniruočiu ir padejo gydyti traumas sporto rezultatai ir sveikata iškarto pagerejo!"

Elisabeth Rositsan
Toronto, Kanada

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.