Atstatomasis sportinis masažas

 

 – tai klasikinis sportinis masažas, kuris atliekamas tam tikra metodika, įvertinant sportininko fizinę būseną ir nustačius masažo tikslą.

 Po treniruotės veikia atpalaiduojančiai žmogaus nervinę sistemą. Raumenų skausmingumas, sukietėjimai, pabrinkimai, atsiradę dėl raumens darbo,  geriau pailsi ir greičiau atsistato masažuojant nei pasyviai ilsintis, nes yra greičiau pašalinami medžiagų apykaitos produktai. Atstatomasis masažas taip pat naudojamas kaip prevencinė priemonė organizmo apsaugai nuo galimų sužalojimų ar traumų, norint greitai pagerinti fizinę būklę, pasiekti aukštesnius rezultatus, maksimaliai ir efektyviai pasiruošti varžyboms, dideliems fiziniams krūviams bei greitai atsistatyti po jų.

 

Atstatomasis sportinis

masažas, atliekamas sertifikuotu masažuotoju:

R

greitai atpalaiduoja raumenis

R

apsaugo organizmą nuo nutolinto raumenų skausmo

R

pagerina limfos ir kraujo tekėjimą visame kune

R

pagerėja nervinių impulsų sklidimas raumenimis ir visos raumenų funkcijos

R

masažuojant žymiai greičiau išnyksta raumenų skausmingumas, pabrinkimas bei sukietėjimai atsiradę dėl aktyvios fizinės veiklos

R

padeda atstatyti pavargusio raumens funkcijas, padidinti jo darbingumą

R

padeda reguliuoti sportininko emocinį dirglumą, pagerina sportinį rezultatą, padeda greičiau atsistatyti po intensyvios treniruotės

w

Pokalbiai su ekspertu

Rašykite žinutę Masažo Terapeutu į „Facebook

Masažas atliekamas ne tik suaugusiems sportininkams, bet ir labai jauniems
(nuo 5 metų).

Jaunų sportininkų kūnas, kuris dar tik auga ir stiprėja irgi reikalauja poilsio ir atsistatymo. Vaikai nevisada gali tiksliai paaiškinti, kokį skausmą jie jaučia ir kurioje vietoje. Todėl  sportinis atstatomasis masažas yra geras būdas atsikratyti skausmo , nuovargio visame kūne. Padėti teisingai ir sveikai vystytis jaunam organizmui neužšlakuojant raumenis.

"Masažo centre visada galime gauti tik profesionalią pagalbą. Kompetetingi centro specialistai visada pataria, konsultuoja. Atliekamos procedūros yra veiksmingos, ilgalaikio poveikio. Procedūrų metu dažnai diagnozuojamos įvairios įsisenėjusios smulkios traumos, laiku negydytos būklės. Mes pasitikime centro darbuotojais ir visada kreipiamės traumos, nuovargio, įtampos atvejais."

Laura Čeburnienė
Vilnius, Lietuva

Susisiekti

+370 655 35 010

centrasmasazo@gmail.com

 

Darbo laikas

09:00 – 22:00  I-VII

Dirbame šeštadieniais ir sekmadieniais

Žemaitės g. 21,  Vilnius.